Movies
Ratings
307
AssassinationRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
My Love, My BrideRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
My WayRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 1.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0