Movies
Ratings
24
The Devil's GameRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0