Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 2.5
ReboundRated ★ 1.5
The Point ManRated ★ 2.0
The AccountantRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
HuntRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Day ShiftRated ★ 1.5
The Gray ManRated ★ 2.5
War DogsRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 1.0