Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0