Movies
Ratings
372
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Hair, Paper, Water...Rated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
MisericordiaRated ★ 4.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
Viet and NamRated ★ 4.0
DahomeyRated ★ 4.0
The Story of SouleymaneRated ★ 4.5
PhantosmiaRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 2.0