Series
Ratings
28
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0