Series
Ratings
134
Gangnam B-SideRated ★ 3.5
GalileoRated ★ 3.5- BOSSRated ★ 4.0
- MOZU Season1 ~百舌の叫ぶ夜~Rated ★ 3.0
Tokyo DogsRated ★ 3.0
CRISIS: Special Security SquadRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0