Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Hannah Gadsby: NanetteRated ★ 4.0
NocturneRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
A Taste of WhaleRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
JawsRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
After YangRated ★ 3.5