Titles you rated
The Three MusketeersRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
U-571Rated ★ 5.0
FlubberRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
10,000 BCRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Fly Away HomeRated ★ 5.0
What Dreams May ComeRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Red DragonRated ★ 2.0