Movies
Ratings
1105
LightyearRated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 3.0
The ApprenticeRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Freakier FridayRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
Take the Money and RunRated ★ 3.5
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Newsies: The Broadway MusicalRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
LucaRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
HamiltonRated ★ 3.5