Titles you rated
Hi.5Rated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 1.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Five Feet ApartRated ★ 4.5
Single in SeoulRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5