Movies
Ratings
82
Killer ToonRated ★ 2.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.0
Horror StoriesRated ★ 2.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 2.0
Whispering CorridorsRated ★ 2.0
ZombielandRated ★ 2.0
Memento MoriRated ★ 3.0
Wishing StairsRated ★ 2.0
Saw IIIRated ★ 2.0
Black HouseRated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0