Titles you rated
UnstoppableRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 4.0
S.I.U.Rated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.0
ShameRated ★ 0.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0