Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
Eye in the SkyRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
TomorrowlandRated ★ 2.0
The Green MileRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
Demolition ManRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 2.5
The CoreRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 2.5
The Bank JobRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 2.5