Movies
Ratings
131
The LiarRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Memoir of a MurdererRated ★ 1.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
ElleRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
Nobody from NowhereRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.0
MiseryRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.5
ChefRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.5