Titles you rated
VolcanoRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 3.0
Sleeping BeautyRated ★ 3.5
Speed RacerRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Innocent ThingRated ★ 2.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 4.0
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.0
AwakeRated ★ 3.0