Titles you rated
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 2.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
HuntRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Labor DayRated ★ 3.5
RRRRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The LoverRated ★ 4.0