Series
Ratings
19
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 5.0
Kids on the SlopeRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- Saiyuki ReloadRated ★ 5.0
Gensomaden SaiyukiRated ★ 5.0
D.Gray-manRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0