Titles you rated
Alien: RomulusRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0- SawRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.5
DevilRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.5
Seoul StationRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 3.0