Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
K: Return of KingsRated ★ 3.0
KRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5- Yona of the DawnRated ★ 2.5
Slayers Evolution-RRated ★ 2.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5