Movies
Ratings
297
AladdinRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 2.0
Like for LikesRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 4.5
PandoraRated ★ 2.5
One DayRated ★ 3.0