Movies
Ratings
442
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0- The WickedRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5