Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5- The CureRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
Robot & FrankRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.0
Point BreakRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5