Movies
Ratings
81
Love ActuallyRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 1.5
Scandal MakersRated ★ 1.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 0.5