Movies
Ratings
40
JokerRated ★ 1.5
About TimeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
The Edge of SeventeenRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 5.0- 창간호Rated ★ 2.5
Another ChildRated ★ 5.0
Hunter KillerRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 0.5
BelieverRated ★ 3.0