Titles you rated
DangalRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0