Titles you rated
American HustleRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
Licorice PizzaRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 5.0
House of GucciRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
AnnetteRated ★ 4.5
First CowRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.0
DoubtRated ★ 4.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.0- Just Before They DiedRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0