Movies
Ratings
302
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
AquamarineRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0