Series
Ratings
70
The NewsroomRated ★ 3.0- Foolish PrincesRated ★ 5.0
Yellow HandkerchiefRated ★ 4.0
Stock FlowerRated ★ 4.0- Daddy FishRated ★ 5.0
- Fox and Cotton CandyRated ★ 3.5
- Land of WineRated ★ 2.0
White LiesRated ★ 4.0
Merry Go RoundRated ★ 4.0
Tree of HeavenRated ★ 3.0- First LoveRated ★ 5.0
Delicious ProposalRated ★ 4.0
Glass SlippersRated ★ 4.0- LA ArirangRated ★ 5.0
SangdoRated ★ 3.5- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.0
- My Love PatzziRated ★ 3.5
- Super RookieRated ★ 3.5
- School Season 1Rated ★ 4.0
Honest LivingRated ★ 5.0