Titles you rated
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.5
Drug WarRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 4.0
SilenceRated ★ 5.0
LutherRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5