Movies
Ratings
141
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
The Great BeautyRated ★ 3.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
Up in the AirRated ★ 3.0
Last VegasRated ★ 2.5
K-PAXRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
DisconnectRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.0