Series
Ratings
144
Romance TownRated ★ 4.0
Big ManRated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 3.0
MamaRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 3.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 2.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.0
Lie to MeRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Wild RomanceRated ★ 2.0
Me too, Flower!Rated ★ 4.5
Bel AmiRated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
Dr. JinRated ★ 3.0
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0