Titles you rated
High KickRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 5.0
Nonstop 5Rated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.0
BigRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0