Movies
Ratings
216
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
AntzRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 1.0
Daddy Long LegsRated ★ 4.0
Wedding DressRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.5