Titles you rated
FlippedRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 4.0