Series
Ratings
45
Another Miss OhRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Three DaysRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0