Movies
Ratings
470
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Perhaps LoveRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 2.5
The TranslatorsRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
EORated ★ 3.0
This Is the EndRated ★ 1.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Jango: UnchargedRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Purple NoonRated ★ 4.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 2.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0