Titles you rated
ChefRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The DealRated ★ 1.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 3.0