Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
OasisRated ★ 4.5- Beyond The YearsRated ★ 3.5
A PetalRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Point ManRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 5.0
MaborosiRated ★ 3.5