Movies
Ratings
198
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
EragonRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 4.5
For the EmperorRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 2.0
The TargetRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
FuryRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
My WayRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0