Movies
Ratings
313
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 5.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
Call Me ChihiroRated ★ 3.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.0
MaRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Carry OnRated ★ 2.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
Under ParisRated ★ 1.5
NowhereRated ★ 2.5
FallRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
HommageRated ★ 3.0
You're not normal, either!Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5