Titles you rated
House of CardsRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
I am Your TeacherRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.5
Friend, Our LegendRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Cunning Single LadyRated ★ 2.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 2.0