Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0