Movies
Ratings
271
The Blind SideRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0