Series
Ratings
21
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5- Noodle roadRated ★ 4.0