Titles you rated
Total RecallRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
LooperRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
SaltRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0