Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 5.0