Titles you rated
New WorldRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0