Titles you rated
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 4.0
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 4.0