Movies
Ratings
258
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Trivial MattersRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.0
The TableRated ★ 3.0
Escape from PretoriaRated ★ 3.5
InnocenceRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
Feels Good ManRated ★ 2.5
Beauty WaterRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5